Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla

Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla

Dokonalá souhra - RADIK V-POWER To mě zajímá

Užijte si výhody radiátoru i s tepelným čerpadlem

Pokud si pořizujete nový dům, nebo jste vyměnili svůj kotel za modernější způsob vytápění s tepelným čerpadlem, stále máte možnost používat radiátory a využívat jejich výhod. S radiátory můžete mít pěknou dřevěnou podlahu, umožní Vám rychle měnit teplotu v místnosti, nebo se jen příjemně ohřejete.

 • Tepelná čerpadla ohřívají vodu na nižší teplotu než dříve užívané zdroje tepla – kotle. Abyste měli doma ideální teplotu, je s tepelným čerpadlem třeba použít větší radiátor nebo zvýšit jeho účinnost. A zde nabízíme řešení. Naše novinka – radiátor RADIK V-POWER díky integrovaným ventilátorům zvýší tepelný výkon Vašeho radiátoru až o ohromujících 60 %. Tato dokonalá souhra mezi radiátorem a tepelným čerpadlem, poskytuje účinné, efektivní, úsporné a příjemné vytápění. Můžete tak stále využívat výhod radiátorů v kombinaci s tepelnými čerpadly. 
 • A co je nejlepší, nemusíte se pouštět do výměny celého systému vytápění nebo celých radiátorů. Stačí si pořídit naši speciální sadu – RADIK V-POWER SET, kterou stačí připevnit na Váš stávající radiátor. Zvýšíte tím výkon a zároveň zmodernizujete vzhled Vašich radiátorů.
Vhodné pro tepelná čerpadla

Vhodné pro tepelná čerpadla

Integrované ventilátory zvyšují výkon až o 60 %

Integrované ventilátory zvyšují výkon až o 60 %

Vytápění a dochlazování

Vytápění a dochlazování

Tepelná čerpadla a jiné nízkoteplotní zdroje tepla potřebují pro jeho předání větší plochy radiátorů, než je nutné u otopných soustav s vyššími teplotami. Pokud chcete, můžete s tepelným čerpadlem využívat náš nový radiátor RADIK V-POWER. Tímto spojením lze zajistit dokonalou souhru, která pro Vás bude znamenat ekonomický provoz a elegantní designové řešení.

 • Radiátor pro efektivní využití tepelné energie z nízkoteplotních zdrojů – tepelných čerpadel.
 • Moderní konstrukce a design tělesa, který se hodí do každého interiéru.
 • Můžete jej použít k vytápění i dochlazování.
 • Možnost nastavení stupně výkonu podle požadavků uživatele.
 • Velmi nízká spotřeba elektrické energie od 3 do 13 W.
 • Maximální bezpečnost díky napájení nízkým napětím 12 V.

Hlavní benefity

Vhodné pro tepelná čerpadla
Vhodné pro tepelná čerpadla
Přispívá k úsporám díky nízkoteplotnímu provozu
Přispívá k úsporám díky nízkoteplotnímu provozu
Integrované ventilátory zvyšují výkon až o 60 %
Integrované ventilátory zvyšují výkon až o 60 %
Velmi tichý provoz
Velmi tichý provoz
Variabílní způsob připojení
Variabílní způsob připojení

Pokud jste provedli výměnu zdroje tepla a nechcete se pouštět do složité výměny celého systému vytápění, máme pro Vás skvělé řešení. Stačí si pořídit naši speciální sadu, nebo-li RADIK V-POWER SET. Je navržen tak, aby byl kompatibilní s Vašimi stávajícími radiátory KORADO, o maximální délce 2000 mm, typem 22 a datem výroby od roku 1995.

 • SET obsahuje veškeré potřebné součásti pro snadnou montáž a spolehlivý provoz. A co je nejlepší, nemusíte se starat o to, jestli jsou Vaše radiátory staré nebo poškrábané.
 • Naše sada s rovnou čelní deskou Vám jednoduše zmodernizuje Váš radiátor a přinese mu nový vzhled.
 • Můžete si objednat i boční kryty a Váš radiátor bude vypadat úplně jako nový. Vše zajisté v barvě bílé i ve více než 200 dalších barevných odstínech.
tip

Doporučujeme radiátor před instalací setu pořádně vyčistit. Jednoduché a rychlé čištění provedete s naším kartáčem, který se dostane téměř všude.

Potřebujete poradit?

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného topení a zodpovíme Vaše dotazy.

Vybrané produkty z našeho sortimentu je možné vidět v showroomech Křižíkova v Praze nebo Kaštanová v Brně.

Jsme česká společnost a patříme mezi největší dodavatele na českém i světovém trhu.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

+420 800 111 506 (Po - Pá 8 - 18h)

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše