Autorská práva a podmínky užívání webových stránek www.korado.cz

Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.korado.cz je společnost KORADO, a.s., se sídlem Bří Hubálků 869, Česká Třebová, zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl B, vložka 1500, IČ: 25255843, DIČ: CZ25255843, která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, oprávněna vykonávat majetková práva k webovým stránkám www.korado.cz (dále jen „Provozovatel“).

Vstupem na stránky www.korado.cz a jejich užíváním uživatel přistupuje na podmínky užívání webu uvedené v tomto dokumentu.

Provozovateli náleží všechna autorská práva k veškerému obsahu, který Provozovatel umísťuje na stránkách www.korado.cz, včetně textu, designu stránek, technických náčrtů, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách, jakož i k výběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na těchto stránkách. Je zakázáno obsah těchto webových stránek kopírovat, šířit, měnit či umožňovat přístup k nim jakékoli třetí osobě za účelem komerčního využití bez souhlasu Provozovatele.

Při vstupu na webové stránky www.korado.cz a při jejich užívání uživatel nesmí:

  • poškozovat jiné osoby, zejména nezletilé, nebo poškozovat jejich osobnostní práva;
  • způsobem používání webových stránek porušovat zásady etiky;
  • porušovat práva duševního vlastnictví nebo jiná vlastnická práva;
  • předávat data obsahující viry, trojské koně nebo jiné programy, které by mohly poškozovat údaje;
  • přenášet, ukládat nebo odevzdávat hypertextové odkazy nebo obsah, ke kterým nevlastní práva, zejména v případech, kdy tyto odkazy nebo jejich obsah porušují povinnost utajení informací nebo jsou v rozporu se zákonem.

Provozovatel může uživateli kdykoliv odepřít přístup na webové stránky www.korado.cz, a to zejména v případě, že uživatel poruší některou z povinností uvedených výše.

Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na stránkách www.korado.cz, s výjimkou tohoto dokumentu, nemá povahu nabídky na uzavření smlouvy či jiného právního jednání, nebude-li v jednotlivých případech výslovně stanoveno jinak.

Veškeré informace a věcné údaje uveřejněné na stránkách www.korado.cz mají pouze orientační povahu, a jsou poskytovány bez jakýchkoliv záruk aktuálnosti, správnosti, pravdivosti či úplnosti. Provozovatel v žádném případě neodpovídá za jakoukoliv škodu či újmu vzniklou užitím nebo nemožností užití informací ze stránek www.korado.cz.

 

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše