Software a konfigurátory
Stáhněte si aktuální verzi SW Protech KORADO
Program je ZDARMA ke stažení na této stránce.
Aktuální verze SW byla: PROTECH-KORADO_210611.EXE (Rozpočtování těles – KORADO 6.0.5)
HW a SW požadavky: Windows XP, Windows Vista + Service Pack 2, Windows 7 a vyšší
Stáhněte si aktuální databáze pro SW Protech KORADO
Aktuální databáze produktů: telesa_2023_04.P80, konvektory_2022_07.P80 a mrizky_2022_07.xlsx
Ke stažení ZDE
Jak nahrát databázi do programu naleznete v návodu k SW Protech KORADO, který jste si již dříve stáhli z našich stránek nebo zde NÁVOD SW PROTECH KORADO.
Postup pro stažení a spuštění softwaru z PC:
- Zadejte prosím do níže uvedeného formuláře svou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli posílat odkazy ke stažení aktualizací databází a vy mohli s klidem fungovat. Po odeslání se Vám zpřístupní odkaz ke stažení instalačního souboru.
- Umístění souboru si buď vyberete, nebo se Vám automaticky uloží do složky „Stažené soubory“ (záleží na individuálním nastavení vašeho PC).
- Stažený soubor je s příponou .exe – a již po kliknutí na odkaz spustíte instalaci.
- V průběhu instalace Vám bude nabídnuta informace, na jaké místo v počítači se aplikace nainstaluje.
- Po dokončení instalace se Vám automaticky vytvoří zástupce na ploše.
Program Protech KORADO pro návrh otopných těles a konvektorů KORADO
a pro tvorbu cenových nabídek.
Program Protech KORADO je bezplatně k dispozici především projekčním, obchodním, montážním nebo dodavatelským firmám a všem ostatním zájemcům, kterým tak firma KORADO, a.s. poskytuje nástroj pro návrh a cenovou nabídku následujících výrobků:
- otopných deskových těles RADIK
- otopných trubkových těles KORALUX
- otopných designových těles KORATHERM
- podlahových konvektorů KORAFLEX
- lavicových konvektorů KORALINE
- nástěnných konvektorů KORAWALL
- speciálních fasádních konvektorů KORASPACE
- tepelných konvektorových výměníků KORABASE.
- Pro návrh otopných těles je třeba znát tepelné ztráty jednotlivých místností, zadávané jako potřebný tepelný výkon otopného tělesa v místnosti, které tvoří základní vstupní hodnoty programu. Dalšími parametry jsou opravné součinitele a teplotní spád otopné soustavy. Program prioritně provádí návrh otopných těles podle zadaných vstupních podmínek a na základě výběrových parametrů (například prostorová omezení, preferovaný model atp.).
- Na základě navržených otopných těles může být vytvořena cenová nabídka. Cenovou nabídku lze vytvořit i nezávisle na návrhu otopných těles a konvektorů ručním přidávání položek do seznamu. V cenové nabídce je možné zohlednit příplatky, provize a rabaty.
- Součástí programu je tisk výsledků návrhu otopných těles nebo konvektorů a jejich cenové nabídky, uložení do datového souboru ve vybraném adresáři počítače, orientace v adresářích i v datových souborech.
Program pro přepočet tepelných výkonů RADIK
Přepočet tepelných výkonů podle uživatelem definovaných parametrů (teplota v místnosti, teplotní spád, rozměry a tepelný výkon tělesa). Uživatel si může vybraný model tělesa uložit do databáze, se kterou může dále pracovat. Program pracuje v prostředí MS Excel 2003 a vyšší, je nutné mít povolená makra. Ke stažení níže.
Program pro přepočet tepelných výkonů KORALUX
Přepočet tepelných výkonů podle uživatelem definovaných parametrů (teplota v místnosti, teplotní spád, rozměry a tepelný výkon tělesa). Uživatel si může vybraný model tělesa uložit do databáze, se kterou může dále pracovat. Aplikace pracuje v prostředí MS Excel 2007 a vyšší, je nutné mít povolená makra. Uživatelé, kteří používají operační systém Windows XP, musí aplikaci nejprve uložit na lokální stanici uživatele a následně ji z lokální stanice uživatele spustit. Při spustění aplikace přímo z webových stránek, nebude zajištěna 100% funkčnost. Ke stažení níže.
Program pro přepočet tepelných výkonů KORATHERM
Přepočet tepelných výkonů podle uživatelem definovaných parametrů (teplota v místnosti, teplotní spád, rozměry a tepelný výkon tělesa). Uživatel si může vybraný model tělesa uložit do databáze, se kterou může dále pracovat. Program pracuje v prostředí MS Excel 2003, vyšší a je nutné mít povolená makra. Ke stažení níže.
Otopná tělesa firmy KORADO, a.s. jsou v databázích těchto programů:
-
PROTECH - http://www.protech.cz
-
TOPSOFT - [email protected]
-
TechCON - http://www.techcon.sk