Trubková otopná tělesa

Popis

Jak vybrat radiátor pro vytápění koupelny, WC nebo technických místností? Zvolte řadu KORALUX. Tato trubková otopná tělesa z oceli můžete vybírat v rovném provedení KORALUX LINEAR, v prohnuté variantě KORALUX RONDO či v jednostranném provedení KORALUX NEO. Jednotlivých modelů však máme daleko víc.

Tento druh radiátoru se hodí pro teplovodní systémy ústředního vytápění s nuceným i samotížným oběhem. Radiátory KORALUX jsou k dispozici i jako samostatné elektrické přímotopy. Nebaví Vás bílá barva? Radiátory KORALUX můžete objednávat jak v chromovém provedení, tak v 19 dalších odstínech dle vzorníku barev KORADO či v dalších 200 odstínech RAL.

Specifikace

  • Široký sortiment rozměrů a typů, který se hodí do všech koupelen.

  • Určena především k vytápění koupelen, WC, kuchyní a technických místností.

  • Vhodná pro všechny zdroje tepla. Široká škála barevných odstínů, dostupný také v chromovaném provedení.

Parametry

maximální provozní přetlak 1 MPa

maximální provozní přetlak 1 MPa

teplovodní, přímotopné, kombinované

teplovodní, přímotopné, kombinované

maximální provozní teplota 110 °C

maximální provozní teplota 110 °C

Trubková topení KORALUX nabízíme ve 41 modelech

Filtrujte dle parametrů

Provedení

Průvodce produkty typ provedení

Na výšku

Způsob provozu

Jakým způsobem bude Vaše těleso fungovat? V případě teplovodního vytápění je těleso napojeno na otopnou soustavu. Elektrická tělesa jsou doplněna topnou tyčí a fungují pouze na elektřinu. Kombinované vytápění umožňuje napojení tělesa na otopnou soustavu a zároveň je doplněno o topnou tyč, která funguje na elektřinu. Těleso tak může fungovat nezávisle na provozu otopné soustavy a díky topné tyči můžete dotápět i v době, kdy otopná soustava není v provozu, např. v letních měsících.

Způsob připojení

Způsob připojení tělesa na otopnou soustavu. Kde se na tělese nachází přívod a odvod vody?

Topná tyč

Topná tyč s integrovaným regulátorem umožňuje nastavení teploty pomocí regulátoru, který je součástí topné tyče. V případě varianty bez integrovaného regulátoru, funguje tyč v módu zapnuto/vypnuto. K této tyči je možno dokoupit příslušenství pro usnadnění obsluhy.

Vyberte si z 41 vyhovujících modelů

Neo

Jednostranné trubkové otopné těleso

Elektrické přímotopné vytápění - ERA

Nejmodernější řešení, které kombinuje všechny výhody elektrických topných těles s regulátorem s přidanou výhodou dálkového ovládání a monitorování prostřednictvím mobilní aplikace. Tato aplikace umožňuje uživatelům nejen regulovat teplotu, ale také sledovat spotřebu elektřiny a její náklady, což napomáhá efektivnějšímu řízení energetické spotřeby. Možnost variant bílá (s bílým kabelem), chrom (s šedým kabelem) a černá (s černým kabelem).

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše