Designová otopná tělesa

Popis

Designová otopná tělesa KORATHERM jsou určena všem, kteří hledají efektivní spojení designu a výkonu. Nízké či úzké prostory pro umístění radiátoru nejsou v současné době žádnou překážkou. Designová řada KORATHERM myslí i na atypické prostory domu či bytu. Mohou se tak stát ideálním doplňkem do předsíní, vstupních hal a moderních interiérů. Svisle či vodorovně orientované profily najdete v modelech:

• KORATHERM VERTIKAL
• KORATHERM HORIZONTAL
• KORATHERM AQUAPANEL

Všechny řady přinášejí vysoký standard i pro ty nejnáročnější zákazníky. Nejen estetické, ale i praktické využití pak nabízí provedení se zrcadlem KORATHERM REFLEX. Perfektní design vám v KORADO zajistíme i díky široké paletě barevných provedení.

Specifikace

  • Velký výběr rozměrů, typů a způsobů připojení na otopný systém.

  • Model KORATHERM AQUAPANEL nabízíme v teplovodní, kombinované i přímotopné variantě.

  • Vhodná pro všechny zdroje tepla s nuceným oběhem teplonosné látky. Široká škála barevných odstínů.

Parametry

maximální provozní přetlak 0,4 MPa

maximální provozní přetlak 0,4 MPa

vertikální i horizontální provedení

vertikální i horizontální provedení

maximální provozní teplota 110 °C

maximální provozní teplota 110 °C

Designová topení KORATHERM nabízíme ve 16 modelech

Filtrujte dle parametrů

Provedení

Průvodce produkty typ provedení

Na výšku

Na šířku

Způsob provozu

Jakým způsobem bude Vaše těleso fungovat? V případě teplovodního vytápění je těleso napojeno na otopnou soustavu. Elektrická tělesa jsou doplněna topnou tyčí a fungují pouze na elektřinu. Kombinované vytápění umožňuje napojení tělesa na otopnou soustavu a zároveň je doplněno o topnou tyč, která funguje na elektřinu. Těleso tak může fungovat nezávisle na provozu otopné soustavy a díky topné tyči můžete dotápět i v době, kdy otopná soustava není v provozu, např. v letních měsících.

Způsob připojení

Způsob připojení tělesa na otopnou soustavu. Kde se na tělese nachází přívod a odvod vody?

Topná tyč

Topná tyč s integrovaným regulátorem umožňuje nastavení teploty pomocí regulátoru, který je součástí topné tyče. V případě varianty bez integrovaného regulátoru, funguje tyč v módu zapnuto/vypnuto. K této tyči je možno dokoupit příslušenství pro usnadnění obsluhy.

Vyberte si z 16 vyhovujících modelů

Reflex

Designová otopná tělesa s bočním nebo spodním středovým připojením a svisle orientovanými otopnými profily. Součástí otopné plochy je zrcadlo, které je nalepeno na podložce z pozinkovaného plechu

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše