Příslušenství radiátorů RADIK

Příslušenství k radiátorům RADIK slouží k rozšíření a optimalizaci funkčnosti otopných těles. Tyto doplňkové komponenty mají různé účely a přínosy.

Sušák pro RADIK

K dosoušení nebo odkládání textilií jako jsou ručníky nebo utěrky doporučujeme využívat sušáky. Jsou navrženy tak, aby nedošlo k poškození prádla ani samotného tělesa. To, že se nedoporučuje sušit prádlo přímo na radiátorech, má své důvody. Nejen, že mnohem dříve korodují a zkracuje se jejich životnost, ale navíc zabraňují teplu proniknout do místnosti. 

Sušák je určen k použití pro všechny typy modelů deskových otopných těles RADIK:

RADIK KLASIK, RADIK KLASIK-R, RADIK KLASIK-Z, RADIK VK, RADIK VK-Z, RADIK VKL, RADIK VKU, RADIK CLEAN, RADIK CLEAN VK, RADIK CLEAN VKM8, RADIK VKM8, RADIK VKM8 - L, RADIK VKM8-U, RADIK MATERNELLE VK, RADIK MATERNELLE VKL, RADIK PLAN VKM8, RADIK PLAN VKM8 - L, RADIK PLAN VK, RADIK PLAN VKL, RADIK PLAN KLASIK, RADIK PLAN KLASIK - R, RADIK LINE VKM8, RADIK LINE VKM8 - L, RADIK LINE VK, RADIK LINE VKL, RADIK LINE KLASIK, RADIK LINE KLASIK-R

  • jednoduchá montáž a demontáž
  • není nutná demontáž horní mřížky
  • kovové díly lakovány barvou bílá
  • volba délky sušáku D není závislá na délce otopného tělesa L
  • maximální svislé zatížení sušáku je 50 N (do 5 kg)
Typ Délka sušáku D [mm] Objednací číslo
Sušák pro RADIK 600 600 Z-D030
Sušák pro RADIK 900 900 Z-D031
Sušák pro RADIK 1200 1200 Z-D032

 

Kartáč čistící

Pro čištění radiátorů je ideálním pomocníkem speciální kartáč, který je navržený pro rychlý a jednoduchý úklid. Díky jeho kompaktnosti s ním lze plochu mezi topnými deskami zbavit prachu bez nutnosti demontáže horní krycí mřížky. Štětiny kartáče jsou vyrobeny z kozího vlasu, který je měkký a zároveň účinný. Kartáč má dřevěnou rukojeť a kovové ohebné tělo (zasunuté v trvalém plastovém obalu, aby nedošlo k poškrábání kovem o kov), díky kterému se dostanete i do těch méně přístupných míst a odstraníte vše, co je potřeba.

  • určen pro čištění všech otopných těles KORADO
  • jednoduché a rychlé čištění
  • není nutná demontáž horní mřížky
  • materiál štětin – kozí vlas
Typ Objednací číslo
Kartáč čistící Z-D029

 

Prodlužovací kabely k otopnému tělesu RADIK V-POWER

Prodlužovací kabel slouží k prodloužení dosahu elektrického přívodu. Je dodržena maximální bezpečnost díky napájení stejnosměrným napětím 12 V z externího síťového zdroje.

Typ Délka kabelu Objednací číslo
Prodlužovací kabel pro RADIK V-POWER 1,8 m Z-PNK-18
Prodlužovací kabel pro RADIK V-POWER 5 m Z-PNK-50
Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše