Zveme Vás na veletrh Aquatherm Praha 5.- 8.3.2024

13. 2. 2024

banner_1600x900.jpg

Vážení partneři, 

s radostí vás zveme na 25. ročník mezinárodního veletrhu Aquatherm Praha, který se bude konat od 5. do 8. března 2024 na výstavišti PVA EXPO Praha. Tento veletrh je největší odbornou událostí v oblasti vytápění, ventilace, klimatizace, měření, regulace, sanitární a ekologické techniky v České republice

Co jsme pro Vás připravili?

Na aktuálním veletrhu vás srdečně zveme k prohlídce naší výstavní expozice, kde s nadšením představíme naše nejaktuálnější výrobky:

  • nové modely pro systémy nízkoteplotního vytápění;
  • inovativní přístupy k elektrickému vytápění;
  • premiéra otopných těles s integrovanou teplovzdušnou jednotkou;
  • rozšířený sortiment pro systémy řízeného větrání.


Jsme připraveni nabídnout vám rozmanitou paletu řešení, která zlepší vaše projekty, dodají jim nový rozměr a inspirují vás k tvorbě moderních, efektivních a vizuálně atraktivních systémů vytápění a ventilace. Naši specialisté jsou k dispozici, aby zodpověděli jakékoliv vaše otázky a pomohli vám vybrat optimální řešení pro vaše požadavky.

Naplánujte si svou návštěvu již dnes a rezervujte si vstupenky zdarma zadáním našeho kódu 2444280.

Vstup na veletrh je možný zdarma po provedení registrace ZDE. Nezapomeňte při registraci zadat kód 2444280.

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše