Viděli jste nás v pořadu Tipy ptáka Loskutáka?

24. 10. 2023

RADIK V-POWER_detail.jpg

Naše účast v reportáži Tipy ptáka Loskutáka byla příležitostí představit naši novinku – RADIK V-POWER SET.

RADIK V-POWER SET představuje moderní a efektivní řešení pro váš otopný systém, které vám ušetří peníze a zlepší tepelný komfort vašeho domova.

RADIK V-POWER SET je speciální sada určená pro dodatečnou montáž, která vám umožní zvýšit výkon vašeho radiátoru RADIK až o 60 %. Je to revoluční řešení pro ty, kteří provedli výměnu zdroje tepla a nechtějí se pouštět do komplikované výměny celého systému vytápění. Stačí si pořídit tuto speciální sadu, která byla navržena s ohledem na kompatibilitu se stávajícími radiátory RADIK.

Hlavními výhodami RADIK V-POWER SETU jsou:

Úspora peněz: Díky jeho schopnosti fungovat v nízkoteplotních soustavách můžete snižovat náklady na vytápění.
Snadná instalace: Montáž je rychlá a jednoduchá, což znamená, že můžete rychle zvýšit výkon svého radiátoru a užívat si pohodlnou teplotu v místnosti.
Výkon a flexibilita: RADIK V-POWER SET podporuje radiátory s maximálními rozměry až 2000 mm a typem 22. Navíc v létě může radiátor místnosti ochlazovat, což je skvělý bonus pro letní měsíce.
Kompletní sada: RADIK V-POWER SET obsahuje všechny potřebné součásti pro rychlou a spolehlivou montáž, a to včetně rovné čelní desky, která umožní modernizaci radiátoru.

Podívejte se na reportáž.

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše