Praktické řešení vytápění je zpět – RADIK COMBI VK

17. 5. 2022

2463_c502096af9155b72fde81e4e1b983706_large.jpg

Novinkou letošního roku společnosti KORADO je opětovné začlenění speciálního deskového otopného tělesa RADIK COMBI VK. Jde o horizontální otopné deskové těleso se zabudovaným vnitřním rozvodem a vloženým regulačním ventilem s přípravou (vnější závit M30x1,5) na montáž termostatické hlavice. Jedná se o jedinečné konstrukční řešení, které umožňuje provozovat otopné těleso ve dvou režimech vytápění. A to jak běžně v rámci teplovodní otopné soustavy, tak i kombinovaně – tedy v režimu teplá voda – elektřina, a to díky elektrické topné tyči, instalované přímo do tělesa.

V základní výbavě radiátoru je odvzdušňovací a zaslepovací zátka, regulační ventil s možností přednastavení průtoku s plastovou krytkou a potřebný počet navrtávacích konzol. Aktuálně je těleso nabízeno ve výšce 600 mm a v pěti délkách (800, 1000, 1200, 1400, 1600 mm).

 

 

 

 

 

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše