Novinky v elektrickém vytápění do Vaší koupelny

28. 3. 2024

nova_el_telesa_aktualita.jpg

Krásný design, vyšší funkčnost, atraktivní ceny a mnohem více objevíte díky naším novinkám

Od dubna uvádíme na trh nové typy topných tyčí, které jsou určeny pro přímé vytápění radiátorů KORALUX a KORATHERM. Všechny řady radiátorů s novými topnými tyčemi zajišťují vysoký tepelný komfort, rozšíření komfortních funkcí, maximální bezpečnost, a to vše s atraktivní cenou. Typ s nejvyšší výbavou navíc disponuje Bluetooth konektivitou, kontrolou a řízením spotřeby energie i několika režimy sušení. Nové topné tyče jsou určeny pro přímé vytápění radiátorů KORALUX a KORATHERM.

 
3 druhy elektrických topných těles:
  • s regulátorem ovládaná aplikací (ERA) - nejmodernější řešení, které kombinuje všechny výhody elektrických topných těles s regulátorem s přidanou výhodou dálkového ovládání a monitorování prostřednictvím mobilní aplikace. Tato aplikace umožňuje uživatelům nejen regulovat teplotu, ale také sledovat spotřebu elektřiny a její náklady, což napomáhá efektivnějšímu řízení energetické spotřeby. Možnost variant bílá (s bílým kabelem), chrom (s šedým kabelem) a černá (s černým kabelem). 
  • s regulátorem (ERH) - elektrická topná tělesa jsou vybavena vestavěným regulátorem, který umožňuje uživatelům nastavit požadovanou teplotu. Možnost variant bílá (s bílým kabelem), chrom (s šedým kabelem) a černá (s černým kabelem).
  • bez regulátoru (ECO) - zůstává součástí sortimentu (nejjednodušší a nejlevnější varianta, která pracuje na principu zapnuto/vypnuto bez možnosti uživatelského zásahu), nově s krytkou s možností výběru barvy (bílá s bílým kabelem), chrom (s šedým kabelem) a černá (s černým kabelem), která zaručí nenápadnost topné tyče.

Inteligentní funkce: Četné režimy sušení, týdenní programování a rodičovská kontrola.

Antifreeze ochrana: Funkce proti zamrznutí kapaliny v tělese zabraňuje poškození v chladném počasí.
LED indikace: Barevné LED diody poskytují vizuální informace o provozních stavech a nastavení teploty.

Dvojstupňová tepelná ochrana: Zajišťuje bezpečný provoz a ochranu proti přehřátí.

Více informací ZDE.

 

Další novinkou jsou otopná tělesa s teplovzdušnou jednotkou

Na otopné těleso je osazena nezávislá elektrická teplovzdušná jednotka, která může sloužit jako samostatný zdroj tepla nebo jako doplňkový zdroj tepla při normálním provozu otopného tělesa.

Tyto modely jsou synonymem pro inovaci, eleganci a maximální účinnost. Jejich unikátní design a pokročilé technologie vám umožní dosáhnout dokonalého komfortu ve vašem domově, a to s minimálními energetickými náklady. Každý model je vybaven špičkovou technologií pro inteligentní regulaci teploty, která zajišťuje přesné a stabilní teplotní podmínky v koupelně po celý rok. Díky funkci Super Boost můžete během okamžiku dosáhnout rychlého nárůstu teploty, což je ideální pro ty chvíle, kdy potřebujete rychle vyhřát místnost. Navíc, s automatickým a samoučícím se programováním se tato topná tělesa přizpůsobí vašemu životnímu stylu, což vede k dalším úsporám energie a zvýšení komfortu.

Více informací ZDE.

 

 
Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše