Krycí mřížky OCEL

Krycí mřížky KORAFLEX pro novou produktovou řadu podlahových konvektorů

Mřížky z ocelového profilu jsou vyráběny v příčné nebo podélné variantě a vyznačují se vysokou nosností. Jejich využití je vhodné zejména ve veřejných budovách, halách, autosalonech, koridorech apod. Jednotlivé lamely ocelových krycích mřížek jsou jednotlivě oddělovány ocelovými distančními rozpěrkami a vše je lakováno do stejného barevného odstínu. Standardní barevné provedení ocelové mřížky je v odstínu RAL 9006 (šedá), je však možné volit vlastní barevné provedení dle vzorníku RAL.

Vhodné pouze pro novou produktovou řadu podlahových konvektorů.

Při objednání podélné ocelové krycí mřížky jsou podpěry součástí balení mřížky pouze u šířky 400 mm. U ostatních šířek je mřížka samonosná.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše