Příslušenství pro elektrické topné těleso

Základní technické informace – příslušenství

Technické údaje Vidlice se spínačem Z-SKV-0008-10 (bílá),  Z-SKV-0008-57 (šedá), Z-SKV-0008-39 (černá)
Vypínač ano
Signalizace provozu ano
Jmenovité napětí 230 V / 50 Hz
Krytí IP 40
Pracovní poloha dle všeobecných bezpečnostních předpisů
 

 

Upozornění pro Vaši bezpečnost:
  • Instalaci a výměnu elektrického topného tělesa, výměnu přívodního kabelu, montáž veškerého elektrického příslušenství smí provádět pouze osoba s požadovanou a platnou odbornou způsobilostí.
  • Nesmí být překročeny doporučené (maximální) hodnoty výkonu elektrických topných těles, které jsou uvedeny v technických údajích u jednotlivých trubkových otopných těles KORALUX.
  • Pokud se pro připojení otopného tělesa na rozvod otopné soustavy použije stejný vývod jako pro instalaci elektrického topného tělesa je nutno objednat odbočku T (obchodní označení Z-SKV-0009).
  • Montážní poloha je povolena pouze svislá s přívodním kabelem dole tj. elektrické topné těleso musí být zasunuto do otopného tělesa pouze zespoda.
  • Otopné těleso nesmí být zavzdušněno a musí být trvale propojeno s otopnou soustavou.
  • Seznamte se podrobně s přiloženým „Návodem k použití“, kde jsou výrazně a prokazatelně vysvětlena a zdůrazněna veškerá pravidla a podmínky pro zajištění bezpečného provozu otopného tělesa s kombinovaným vytápěním.
Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše