Povrchová úprava trubkových otopných těles KORALUX

Použitá technologie garantuje dlouhodobou korozní a mechanickou odolnost, kvalitní finální povrch a hygienickou nezávadnost povrchu otopného tělesa a je provedena s maximálním ohledem na životní prostředí.

Povrchová úprava se realizuje ve třech základních fázích:

  1. Příprava ocelového povrchu - obsahuje odmaštění, fosfátování a oplach ve třech stupních.
  2. Nanesení základního laku - používá se progresívní technologie kataforezního máčení (KLT). Vrstva vyloučeného laku má dostačenou tloušťku i v nejkritičtějších místech. Konečné antikorozní, adhezní, mechanické a chemické vlastnosti získává KTL lak ve vypalovací peci. Tato fáze povrchové úpravy je  rozhodující pro dlouhodobou životnost otopného tělesa.
  3. Nanesení vrchní vrstvy laku - používá se epoxypolyesterový lak, který se nanáší pomocí automatických práškovacích pistolí v elektrostatickém poli práškovací kabiny. Po vytvrzení v peci a následném ochlazení je povrchová úprava otopného tělesa ukončena.

Základní barevný odstín je bílá RAL 9016. Na zvláštní objednávku lze dodat otopná tělesa v jiných barevných odstínech dle vzorníku barev.

Podmínky pro použití ocelových otopných těles

Možnosti a meze použití ocelových otopných těles povrchově upravených ve smyslu normy DIN 55 900 (stanovisko Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu Praha).

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše