Balení a distribuce KORALUX

Trubková otopná tělesa KORALUX jsou vybavena ochrannými plastovými rohy, zabalena v kartonu a v polyetylenové smršťovací folii. Doporučujeme při montáži narušit obal pouze v nejnutnějších místech a odstranit ho až po ukončení stavebních a dokončovacích prací. Tím je povrch otopného tělesa chráněn před znečištěním i poškozením.

Balení - paletování

Doprava a skladování

Otopná tělesa jsou paletována dle vnitřních předpisů výrobce. Ukládat palety do vrstev je možné pouze v souladu s těmito předpisy.

Palety s otopnými tělesy lze přepravovat pouze v krytých dopravních prostředcích a při skladování se musí uložit tak, aby byla chráněna před povětrnostními vlivy. Jejich skladování na otevřených a nekrytých prostranstvích je nepřípustné.

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše