Montáž konvektorů KORAWALL

Pokyny pro instalaci KORAWALL WK

Nástěnné otopné těleso doporučujeme umístit vždy na obvodovou stěnu 10 cm nad podlahu. Tělesa se na zeď zavěšují pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. Na nákresu ukotvení tělesa je vyobrazen způsob zavěšení na zeď. Tělesa jsou dodávána ve smontovaném stavu.

Schéma ukotvení KORAWALL WK

Pokyny pro instalaci KORAWALL WVD, WVE, WVO, WVP

  • Nástěnné těleso doporučujeme umístit na obvodovou stěnu, minimálně 100 mm nad podlahu.
  • Pro garanci tepelných výkonů doporučujeme konvektor osadit připojovací regulační LM armatura, která má vyšší průtok (viz volitelné příslušenství str. 24).
  • Přívod vody vždy do vrchních trubek, které osadíme připojovací regulační LM armaturou.
  • Výměník tepla i opláštění je nutno dobře chránit proti znečištění a rovněž pak provádět pravidelnou údržbu – čištění výměníků tepla a ventilátorů.
  • Těleso se instaluje na zeď pomocí zadního nosného dílu. Výměník tepla připojte na topný systém. Před napojením doporučujeme zkontrolovat správnou pozici výměníku tepla a armatur vůči opláštění. 
  • Regulace je shodná s podlahovými konvektory KORAFLEX FV a samostojnými konvektory KORALINE LVO.
  • KORAWALL WVD a WVE doporučujeme osadit termostatickou hlavicí topení/chlazení.
  • KORAWALL WVO, WVP doporučujeme osadit termopohonem.
  • Nezapomeňte na přívod elektrické energie do blízkosti instalace.
Schéma ukotvení KORAWALL WV

Designové řešení přední stěny KORAWALL WK

Nástěnná otopná tělesa KORAWALL WK  mají na přední stěně výrazný designový prvek, který se v délkách od 40–120 cm skládá z jedné designové sekce, v délkách od 140–180 cm obsahuje dvě sekce a v délce 200 cm zahrnuje tři designové sekce. 

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše