Konference Vytápění Třeboň 2023

25. 4. 2023

stp_pozvanka_na_TREBON_04-2023.jpg

Konference se bude konat ve dnech 16. – 18. května v prostorách kongresového centra Roháč v Třeboni. Už po sedmadvacáté se mohou účastníci těšit na bohatý program. Ten se letos soustředí na témata výzkumu, vývoje a inovativních realizací topenářských systémů a současně na nové trendy projektování a hodnocení budov ve světle současné legislativy.

Šest okruhů vyplní odborníci informacemi z oblastí využití obnovitelných zdrojů, ekonomie, ekologie a provozu otopných soustav, zdroje tepla a akumulace, soustavy a regulace v tepelné technice a projektování v BIM (Gergela). Za KORADO největšího českého výrobce ocelových otopných těles vystoupí pan Ing. Vlastimil Mikeš.

Přihlášení a podrobné informace ZDE.

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše