Designové dny v Brně a Praze

1. 6. 2023

kastanova.jpg

Přijďte načerpat inspiraci,

s radostí Vás zveme na jedinečnou událost, na které můžete načerpat novou inspiraci pro své projekty. Přijměte naši pozvánku na Designové dny v Brně a v Praze. Můžete se těšit na den plný workshopů a praktických ukázek ze světa architektury, designu a stavebnictví.

REZERVACE - Designový den v Brně na Kaštanové - 8. 6. 2023
REZERVACE - Designový den v Praze na Křižíkové - 15. 6. 2023

Co vše Vás čeká?

  • Vzdělávací maraton: odborné přednášky a workshopy týkající se architektury a designu, na které se můžete rezervovat prostřednictvím rezervačního systému na stránkách designových centrech.
  • Praktické ukázky ze světa architektury designu a stavebnictví. Získáte náhled do inovativních projektů a unikátních stavebních řešení, které Vám mohou poskytnout inspiraci pro Vaše vlastní projekty.

Rezervujte si svůj termín už teď!

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše