Designové dny v Brně a Praze

1. 6. 2023

kastanova.jpg

Přijďte načerpat inspiraci,

s radostí Vás zveme na jedinečnou událost, na které můžete načerpat novou inspiraci pro své projekty. Přijměte naši pozvánku na Designové dny v Brně a v Praze. Můžete se těšit na den plný workshopů a praktických ukázek ze světa architektury, designu a stavebnictví.

REZERVACE - Designový den v Brně na Kaštanové - 8. 6. 2023
REZERVACE - Designový den v Praze na Křižíkové - 15. 6. 2023

Co vše Vás čeká?

  • Vzdělávací maraton: odborné přednášky a workshopy týkající se architektury a designu, na které se můžete rezervovat prostřednictvím rezervačního systému na stránkách designových centrech.
  • Praktické ukázky ze světa architektury designu a stavebnictví. Získáte náhled do inovativních projektů a unikátních stavebních řešení, které Vám mohou poskytnout inspiraci pro Vaše vlastní projekty.

Rezervujte si svůj termín už teď!

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše