Business Design Day v Brně

26. 10. 2023

kastanova.jpg

Přijďte načerpat inspiraci,

s radostí Vás zveme na jedinečnou událost, na které můžete načerpat novou inspiraci pro své projekty. Přijměte naši pozvánku na Business Design Day v Brně. Můžete se těšit na den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury a designu.

REZERVACE - Business Design Day na Kaštanové - 14. 11. 2023

Co vše Vás čeká?

  • Celkem 5 odborných přednášek našich partnerů, týkající se představení novinek, architektury a designu a 2 přednášky předních českých architektů a designérů.
  • Jedinečná prezentace Petra Novague, designéra a ambasadora značky Porsche.
  • Přednáška předních architektů ze studia RAW doc. Ing. arch. Ivan Wahla a doc. Ing. arch. Tomáš Rusín. Během své existence kancelář pracovala na úkolech s rozsahem od velkých urbanistických celků přes návrhy budov až po interiéry s důrazem na architektonický detail.
  • Spoustu přednášek na jednotlivých showroomech, představení nejnovějších vychytávek.
  • Prezentace nejnovějších trendů v oblasti hrubé výstavby v prostorách Centra hrubé výstavby.

Rezervujte si svůj termín už teď!

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše