AQUATHERM 2018. Byli jsme u toho a vy?

23. 3. 2018

aquatherm_2018.jpg

Letos proběhl už 23. ročník mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky  AQUATHERM. Koná se každé dva roky a jde o skutečně rozsáhlou výstavu, kde najdete vše, co je potřeba pro vybavení jakékoliv stavby.

Letos to rozhodně stálo za to. V průběhu 4 dnů se na veletrhu i kolem našeho 100m2 velkého stánku postupně vystřídalo 17 788 návštěvníků! A co nejvíce zaujalo? Jako už tradičně koupelnové žebříkové radiátory KORALUX, klasická desková tělesa RADIK ale i lokální rekuperační jednotky KORASMART a centrálky od firmy ThermWet. K vidění u nás na stánku byly samozřejmě i nové konvektory a designové radiátory.

Po celé čtyři dny mohli návštěvníci přímo u nás na stánku soutěžit o designovku v podobě tělesa KORATHERM Reflex. Samozřejmě se rozdávaly i drobné dárečky, katalogy a hlavně úsměvy a dobrá nálada.

Nestihli jste se zastavit? Nemusíte být smutní. Připravili jsme pro vás krátké video se vším, co bylo k vidění!

A pokud byste chtěli vidět aktuality z výstav ještě dříve, stačí nás sledovat na facebook.com/korado.as

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše