Větrací jednotky

Popis

Nechcete plýtvat teplem, ale zároveň toužíte po čerstvém vzduchu bez prachu a pylů? Jednoduchým řešením jsou rekuperační a větrací jednotky KORADO. Souběžný přívod a odvod vzduchu z místnosti dokáže zabránit vzniku přebytečné vlhkosti i plísní. Dokonale filtrují prach i pyl a představují tak ideální řešení zejména pro děti, alergiky i astmatiky. A jak na topení levně?

Většina větracích jednotek KORADO dokáže teplo získat i zpětně právě díky rekuperaci, a tím napomáhají ke snížení výdajů na vytápění. Bonusem každé větrací jednotky je pak její snadná montáž, útlum hluku z venku či jednoduchá výměna filtrů. Hledáte spíše centrální řešení pro celý dům? Kromě lokálních jednotek vyrábíme a zajišťujeme i centrální větrací jednotky s rekuperací, které navíc spadají do dotačního programu Nová zelená úsporám.

Specifikace

  • Zajišťují kontinuální přívod filtrovaného čerstvého vzduchu do interiéru.

  • Větrací jednotky vybavené zpětným získáváním tepla navíc významně omezí tepelné ztráty větráním.

  • Vhodné pro větrání bytových jednotek, kanceláří a rodinných domů.

Parametry

možnost výběru filtrů

možnost výběru filtrů

vzduchový výkon:  LOKÁLNÍ VJ: 15 – 60 m3/h CENTRÁLNÍ VJ: 30 - 400 m3/h

vzduchový výkon: 

LOKÁLNÍ VJ: 15 – 60 m3/h

CENTRÁLNÍ VJ: 30 - 400 m3/h

pro nové i stávající stavby a rekonstrukce

pro nové i stávající stavby a rekonstrukce

Novinka
Novinka!

Podívejte se na naši novinku. Radiátor vhodný pro tepelná čerpadla RADIK V-POWER

To mě zajímá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše