Technolog výroby deskových radiátorů

Technolog výroby deskových radiátorů

Hledáme zapáleného absolventa SŠ nebo VŠ strojního zaměření na pozici technolog výroby deskových radiátorů. Od kandidátů očekáváme, že se umí orientovat v oblastech tváření materiálů za studena, stejně jako v oblastech odporového svařování a materiálových vlastnostech ocelí. Zájemce o nabízenou pozici po zaučení bude dále rozvíjet naše technologie tváření plechů, bude rozvíjet postupy výroby na našich svařovacích linkách. Do pracovní činnosti technologa spadá tvorba a údržba technologické dokumentace, dozor a rozvoj výrobního procesu navrhování nových postupů pro nové či stávající produkty. Vítáme zkušenosti s tvářením na postupových nástrojích či automatizací strojírenských procesů. Praxe ve výrobním strojírenském podniku vítána, ale není podmínkou.

Česká Třebová

Požadujeme

  • Dobrá orientace ve strojírenské teorii a umění ji aplikovat do praxe
  • ŘP skupiny B
  • Základní komunikační dovednosti AJ nebo NJ
  • Chuť se učit a rozvíjet svěřené technologické oblasti

Nabízíme

  • dobré sociální zázemí v moderním prostředí
  • zajímavou práci
  • zajištěné dotované stravování, 5 týdnů dovolené, možnost příspěvku na penzijní připojištění a další benefity
  • první pracovní smlouva na dobu určitou, následně možnost  na dobu neurčitou
Personální oddělení  KORADO
Máte otázku? Odpoví Personální oddělení KORADO.
465 506 342

Máte zájem o pozici?

Životopisy archivujeme po dobu dvou let
Nahrát soubor

Další možnosti podání žádosti:

Informace podá personální oddělení tel. 465 506 342.

Strukturovaný životopis s přehledem dosaženého vzdělání a praxe zašlete co nejdříve na e-mail: [email protected] nebo předejte na personální oddělení, KORADO, a.s., Bří Hubálků 869, 560 02 Česká Třebová.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše